עלינו

אוגמה ביומטריאלס הינה חברה ישראלית דינאמית וחדשנית, העוסקת בפיתוח תחליפי עצם ואביזרים לתחום אוגמנטציית העצם ברפואת הפה והלסת. פעילותה של החברה מתבססת על שני היבטים עיקריים:

  • פיתוח מוצרים אוגמנטטיביים חדשניים הנסמכים על נסיון אישי רב שנים המתחשב באתגרים עימם מתמודדים קלינאים בתחום הדנטאלי.

  • שירות ותמיכה רחבה לקלינאים, על מנת להבטיח תוצאות טובות יותר, מהירות וברות השגה עבור רופא השיניים.

יעדים

אוגמה ביומטריאלס מסורה לפיתוח, ייצור ושיווק של תחליפי עצם המבוססים מינרלים טבעיים לשוק הדנטלי. החברה ממקדת את פעילותה בפיתוח חומרים חדשניים הנדרשים לניתוח השתלת עצם, על בסיס טכנולוגיה חדשה, ידע מדעי ומחקר נרחב.

אוגמה ביומטריאלס אימצה את הסיסמה: טיפול טוב יותר, תוצאות טובות יותר, ובה נאמרת שאיפתה של החברה למצוא פתרונות פשוטים לשימוש ותפעול מוצריה. בנוסף, לספק לרופא השיניים את התוצאות הטובות ביותר ובסופו של דבר לתרום לרווחתם של המטופלים ולשביעות רצונם.

חזון החברה הוא להמשיך ולמצוא פתרונות חכמים לדרישות המגוונות בתחומי השתלת שיניים והליכים כירורגיים מורכבים.

חזון

Dr. Amos Yahav
דר. עמוס יהב

הרעיון להקמת החברה נולד מהצורך של המפתח – ד”ר יהב עמוס, DMD, למצוא תחליף עצם שיוכל לשמש קלינאים בספקטרום רחב יותר של אינדיקציות, ומתוך מוטיבציה למצוא את תחליף העצם האולטימטיבי.

ד”ר עמוס יהב, הוא יו”ר הדירקטוריון ומייסד חברת אוגמה ביומטריאלס בע”מ.

מהידע המעשי שלו, ניסון רב שנים, ולאחר טיפול במספר רב של מקרים, החל ד”ר יהב להחיות את חזונו לשלב פשטות, יעילות ותוצאות מוכחות בתחום ניתוחי השיניים.

ד”ר יהב ידוע ברחבי העולם בזכות המוצרים המהפכניים שהמציא כדי לשפר את התוצאות המושגות בתחום השתלות עצם. באפריל 2019, ד”ר יהב קיבל את פרס תומאס אדיסון כהוכרה על חדשנותו ותרומתו.

אוגמה ביומטריאלס ממשיכה לפעול תחת עקרונות אלו במטרה להביא פיתוחים וחדשנות נוספים לתחום השיניים, והכל לטובת המטפל והמטופל.

בקרת איכות ורגולציה

חברת אוגמה ביומטריאלס בע”מ עובדת לפי בהתאם לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר: